Lokalita Praha 4 - Kamýk, Pavlíkova ulice, 9. patro  
Typ 2 + kk (45 m2) + sklep (2 m2)  
Sítě veškeré sítě  
Popis

Byt v osobním vlastnictví, v panelovém domě, v ulici Pavlíkova v blízkosti budoucí stanice metra, nyní 2 min. pěšky na zastávku několika autobusů jedoucích na metro Kačerov. Dům je velmi pěkně umístěn uprostřed velké zelené plochy s dětskými hřišti, baseballovým hřištěm, několika mateřskými školkami, školami, včetně The Prag British school a také u supermarketu Albert, jehož nabídku potravin vhodně doplňují malé soukromé obchůdky s různým sortimentem a službami.

Jižně orientovaný byt je situován v 9. patře z celkových 12 s obytnou plochou 45 m2 a komorou o výměře 2 m2 (v 5. patře).

Byt je v původním, ale udržovaném stavu a tudíž je nejhodnější pro klienty, kteří si chtějí od základu udělat vše podle svých vlastních představ, včetně koupelny a WC, které jsou také původní. Lze dokonce i zbourat příčku mezi pokoji a vytvořit tak krásný otevřený prostor s vedlejším kuchyňským koutem.

Dům má velmi dobrého správce, v současné době je zbudován zcela nový výtah, stoupačky, domovní telefony, zvonky, elektřina, nová plastová okna, střecha a dům byl také zateplen. Dále se chystá úprava všech společných prostor v domě.

Byt má velmi nízké provozní náklady – cca 2700,-Kč/měsíčně.


Energetická náročnost - PENB ještě nebyl zpracován, musíme deklarovat prozatím jako klasifikační třídu G.

 
Doprava autobusy na metro Kačerov, nebo pokračování tramvají přes Modřany do centra  
Foto  
Cena

2,999.000,-Kč !!!

 
Stav REZERVACE !  
  Poptat