Lokalita Praha 4 - Podolí, Dvouramenná ulice, 2. patro  
Typ 3 + 1 (89 m2) + garáž (13 m2) + lodžie (7 m2)+ sklep (3 m2) + podíly 1/6 na prádelně, kočárkárně, kolárně a také na zahradě o výměře 1462 m2.  
Sítě veškeré sítě  
Popis

Jedná se o byt na jedinečném místě u rozsáhlého přírodního parku s výhledem na Prahu. Zděný (cihlový) objekt nadčasově řešený plochou střechou, který byl postaven v roce 1970 podle švýcarského projektu obsahuje celkem 3 propojené budovy, z nichž v každé jsou pouze 2 byty. Tento byt zaujímá rozlohu celého 2. nadzemního podlaží, nemá tedy žádného přímého souseda na patře. Chodba k tomuto bytu je prosvětlena architektonicky zajímavou skleněnou kopulí.
Celkově je v domě pouze 6 bytů. Majitel tohoto bytu má v domě také svou vlastní garáž o výměře 13 m2 a sklep 3 m2. Jako spoluvlastník ve výši 1/6 má majitel k dispozici dalších několik místností v domě - velkou prádelnu, kočárkárnu, kolárnu a také nádhernou velmi prostornou zahradu o výměře 1462 m2, kde je možno trávit volný čas např. grilováním, apod. Zahrada je udržovaná, o vzrostlé stromy, keře a květiny se zde stará zahradník.
Byt je situován v 2. nadzemním podlaží bez výtahu, obslužnost je pro starší lidi zajištěna nedávno instalovaným pojízdným křeslem na schodišti.

Samotný byt má dispozici 3 + 1 se zasklenou lodžií (z roku 2012). Topení je řešeno plynovým kotlem a to dvojím způsobem - do radiátorů a také do podlahy (lze využívat variantu, která je komu příjemnější). Kromě plastových oken, které byly měněny v roce 2008 neproběhla v bytě žádná větší rekonstrukce a tato tedy čeká na majitele, pro kterého bude podstatné toto jedinečné klidné místo u přírodního parku a plaveckého bazénu pod Kavčími horami s krásnou zahradou a výhledem na Prahu ve zděném domě s malým počtem sousedů.

Parkování ve vlastní garáži ještě doplňuje velké prostranství před domem bez placených zón. Na metro Pankrác se dostanete autobusy, či pěšky (10 minut), nebo je centrum dostupné tramvají po Podolském nábřeží. Veškerá občanská vybavenost (školy, školky, lékaři, obchody, atd.) je v místě.
Energetická náročnost - PENB ještě nebyl zpracován, musíme deklarovat prozatím jako klasifikační třídu G. Veškeré náklady spojené s bytem cca 5 tis. měsíčně.

 
Doprava metro Pankrác, autobusy, tramvaje  
Foto  
Cena

8,250.000,-Kč

 
Stav PRODÁNO !  
  Poptat