Lokalita Úlehle u Ctiboře, okr. Benešov, 50 km od Prahy, 2,5 km od Vlašimi
Typ stavební pozemek pro výstavbu obytné rekreace, výměra: 2852 m2
Sítě elektřina 220/380V, (3x16 A), možnost zbudování studny
Popis

Kdo touží po opravdu krásném stavebním pozemku ….."Na samotě, u lesa"…., je to pro něj přesně to pravé.

Dle podmínek územního plánu se jedná o pozemek určený ke stavbě objektu o zastavěné ploše 305 m2, který může mít až 2 nadzemní podlaží a výšku 10 m.

Pozemek má celkovou výměru 2.852 m2 a je v mírném svahu jihozápadně orientován mezi obcí Ctiboř a Libež v místní části zvané Úlehle.

Na pozemku byl dříve rozestavěn dřevěný srub, který má z většiny i pokrytou střechu pálenými taškami. Tato srubová stavba je veliký objekt s množstvím zdravého použitelného dřeva, které by se dalo rozhodně použít na další stavbu, taktéž i pálená střešní krytina (vyjma některých kusů tašek a trámů ze střechy, která se díky letošní zimě sesunula k zemi). Tento materiál je ke stavebnímu pozemku dáván jako bonus zdarma, včetně studničních betonových skruží. Případně lze celou stavbu rozebrat a odvézt. Dobré vody je v tomto místě dost, nebude problém se zřízením studny. K tomuto stavebnímu pozemku je dovedena elektřina 3 x 16 A.

Pozemek je vzdálen od obce Ctiboř cca 700m a od poslední polosamoty (3 domy) dalších 250 m. Vede k němu obecní cesta, která byla na podzim nově vybudována vlastníkem prodávaných pozemků a zajišťuje bezproblémový přístup ke stavebnímu pozemku. V tomto konkrétním případě existuje povolení stavět v ochranném pásmu lesa, jenž pozemek obklopuje a nic tak nebrání získat stavební povolení na stavbu domu (resp. objektu k pobytové rekreaci, jak zní územní plán).

Jedná se o jedinečný pozemek, který skýtá naprosté soukromí na krásném místě u lesa v dobré dostupnosti Prahy (50 km) a od Vlašimi (2,5 km), kde je veškerá občanská vybavenost.

Doprava autobus, vlak, auto
Foto
Cena 1.590.000,-Kč
Stav PRODÁNO
  Poptat